Gösta Sandels tuschteckning

535695

GÖSTA SANDELS (1887-1919): Trubadur, signerad och daterad Gösta Sandels 1904, tusch och täckvitt, ca 29x24 cm

Fack 11

Gösta Sandels tuschteckning

Budhistorik (2 bud)

3968292
500
3968291

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.