Gideon Börje oljemålning

535609

GIDEON BÖRJE (1891-1965): "Mortsabäcken", signerad G Börje, olja på duk, ca 46x55 cm

Fack 12

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3968836
3965436
3962582

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.