Gunilla Allard fåtöljer

535316

GUNILLA ALLARD, 2000-tal, "Chicago", (3) fåtöljer, underrede i förkromade stålrör, stoppad randsydd sits och rygg, klädsel i rött skinn, formgivna 1999, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, ställvis sprucket skinn

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Gunilla Allard fåtöljer

Budhistorik (34 bud)
3968726
5 200
3968799
5 200
3968726
5 000
3968797
4 800
3968726
4 600

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.