Cornelis Huysman hans krets oljemålning

535229

CORNELIS HUYSMAN, hans krets (Holland, 1600/1700-tal) Allegoriskt motiv, olja på duk, osignerad, ca 65x82 cm

Slitage, färgbortfall, krackeleringar, ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
3965686
550
3965589
500
3965582
450
3965580
3960999

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.