Pierre Olofsson färglitografi

535124

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad Olofsson, numrerad 94/100, färglitografi, bildstorlek ca 28x49 cm

Lätt vågigt blad

Fack 4

Pierre Olofsson färglitografi

Budhistorik (5 bud)
3968733
1 300
3968347
3964114
3956829
3956410
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.