Byst alabaster

535076

BYST, alabaster, flicka, höjd ca 24 cm

Smärre nagg och ytslitage

Konst, Skulpturer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byst alabaster

Budhistorik (11 bud)
3968920
1 700
3968876
1 600
3968835
3968875
3968835
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.