Rafael Wardi

534957

RAFAEL WARDI (1928-): "Interiör"
Signerad, olja på duk 86x120 cm.

Utställning: Helsingfors Konsthall: Rafael Wardi, årets konstnär 1984 nr. 78, avbildad på sid 81.

Södra kajen 14, Helsingfors

Rafael Wardi

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
3983962
8 400
3983174
8 200
3973595
8 000
3966079
7 800
3963654
7 600

Slutpris EUR:
8 400
85 977 SEK, 9 827 USD
Utropspris EUR:
12 000-15 000