Rafael Wardi

Föregående | Översikt | Nästa

534957

RAFAEL WARDI (1928-): "Interiör"
Signerad, olja på duk 86x120 cm.

Utställning: Helsingfors Konsthall: Rafael Wardi, årets konstnär 1984 nr. 78, avbildad på sid 81.

Södra kajen 14, Helsingfors

534957 - Rafael Wardi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Rafael Wardi

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
3983174
8 200
3973595
8 000
3966079
7 800
3963654
7 600
3959051
7 400

3 timmar 54 minuter kvar
Avslutas 2018-04-23
19:24   (20:24 )
AKTUELLT BUD EUR:
8 200
81 269 SEK, 9 736 USD
Utropspris EUR:
12 000-15 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund