Åke E:son Lindman fotografi

534807

ÅKE E:SON LINDMAN (född 1953): "Villa Farnese, Italy" från serien Pure Architecture,
signerad och daterad på baksidan 2017, unik, gelatinsilverfotografi, 59x49 cm.

Fotografi, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Åke E:son Lindman fotografi

Budhistorik (19 bud)
3966580
11 500
3966424
10 500
3966386
10 000
3966307
9 800
3966238
9 600

Slutpris SEK:
11 500
1 160 EUR, 1 378 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.