Reidar Särestöniemi

534700

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981): Själporträtt med lokatt
Signerad och daterad -72. Olja på duk 150x150 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Reidar Särestöniemi

Budhistorik (44 bud)
Bud EUR
3983869
110 000
3983867
105 000
3983865
100 000
3983866
100 000
3983865
96 000

Slutpris EUR:
110 000
1 092 354 SEK, 124 965 USD
Utropspris EUR:
35 000-45 000