Reidar Särestöniemi

Föregående | Översikt | Nästa

534700

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981): Själporträtt med lokatt
Signerad och daterad -72. Olja på duk 150x150 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

534700 - Reidar Särestöniemi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Reidar Särestöniemi

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
3983261
31 000
3981309
30 000
3970169
29 000
3967270
28 000
3965324
26 000

2 timmar 18 minuter kvar
Avslutas 2018-04-23
17:30   (18:30 )
AKTUELLT BUD EUR:
31 000
307 235 SEK, 36 807 USD
Utropspris EUR:
35 000-45 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund