Ditte Ejlerskov olja (5)

534610

DITTE EJLERSKOV (Danmark, född 1982): "Towards the light", (5), signerade och daterade på baksidorna Ditte Ejlerskov 2011. Olja på fem dukar, 80x90, 80x100, 24x30, 30x41, 24x33 cm.
(5)

PROVENIENS: Crystal Gallery, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Ditte Ejlerskov olja (5)
Budhistorik (6 bud)
3967073
15 000
3967062
14 000
3967047
13 000
3967027
12 000
3943109
10 500

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.