Timo Sarpaneva

534605

TIMO SARPANEVA, glasskulptur, signerad Timo Sarpaneva, Studio Pino Signoretto, Murano 2000.
Blåst, handformad och slipad. Höjd 57 cm, bredd 35 cm.

Smärre slitage.

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Timo Sarpaneva

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
3958360
2018-04-13 08:24:33
7 200

2018-04-23 kl 17:32
Slutpris EUR:
7 200
73 695 SEK, 8 423 USD
Utropspris EUR:
10 000-12 000