Håkan Rehnberg olja

534467

HÅKAN REHNBERG (född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Håkan Rehnberg 2011. Olja på plexi, 30x36,5 cm.

PROVENIENS: Galerie Nordenhake Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Håkan Rehnberg olja

Budhistorik (21 bud)
3966878
16 500
3966809
16 000
3966557
15 500
3966808
15 000
3966557
14 000

Slutpris SEK:
16 500
1 665 EUR, 1 977 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.