Johan Gustav Sanberg oljemålning

534414

JOHAN GUSTAV SANDBERG (1782-1854): Ecce Agnus Dei, signerad Sandberg, olja på pannå, tondo, samtida förgylld ram, 27x27 cm.

Skador: Krackelerad

Konst, Äldre måleri, Selected

Rum 4

Budhistorik (50 bud)
3972415
7 000
3972407
6 800
3972411
6 800
3972407
6 600
3972403
6 400

Slutpris SEK:
7 000
706 EUR, 839 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.