Omega Genève Dynamic herrarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
534401
 
Beskrivning

OMEGA, armbandsur, Genève Dynamic, stål, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, natoarmband (ej original), diameter 43 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion
 
Visas och avhämtas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Monter 19
 
 
 
Omega Genève Dynamic herrarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
Budhistorik (8 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
3968555
2018-04-17 13:11:10
3 200
3954859
2018-04-11 13:40:57
3 000
3954858
2018-04-11 13:40:47
2 600
3954856
2018-04-11 13:40:38
2 000
3954855
2018-04-11 13:40:27
1 500
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-04-18 kl 14:12
Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
4 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK