Lockurna Kina

534098

LOCKURNA, Kina, 1900-tal, porslin, balusterformad, polykrom dekor, höjd ca 40 cm

smärre slitage, smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Lockurna Kina

Budhistorik (1 bud)

3968787
2018-04-17 15:28:13

2018-04-17 kl 16:16
Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.