Marcus Eek olja

534008

MARCUS EEK (född 1968): Utan titel, signerad på baksidan, olja på duk, 110x120 cm.

PROVENIENS: Galleri Roger Björkholmen, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Marcus Eek olja

Budhistorik (10 bud)
3967038
38 000
3967036
37 000
3967031
36 000
3967026
35 000
3967019
32 000

Slutpris SEK:
38 000
3 713 EUR, 4 343 USD
Utropspris SEK:
70 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.