Andreas Eriksson oljemålning

533791

ANDREAS ERIKSSON (född 1975): "Medelplana (utsikt från konstnärens fönster)", signerad och daterad på baksidan Andreas Eriksson 2006, olja på duk, 40x30 cm.

PROVENIENS: Galleri Riis, Oslo

Konst, Modernt måleri, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Andreas Eriksson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3965221
40 000
3964503
30 000
3961010
28 000
3959702
27 000
3954581
26 000

Slutpris SEK:
40 000
4 036 EUR, 4 792 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.