Nanna Susi

Föregående | Översikt | Nästa

533616

NANNA SUSI (1967-)
"Heligt land"
A tergo sign. 2011. Olja på duk 130x190 cm.

Utställning: Helsingfors konstmuseum: Underneath the Eyes, Tennispalatset 28.9 2012-20.1 2013.

Litteratur: Utställningskatalogen för "Underneath the Eyes", uppslag på sid 40-41.

Södra kajen 14, Helsingfors

533616 - Nanna Susi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Nanna Susi

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
3975354
2018-04-20 09:01:00
7 600
3963647
2018-04-15 07:48:16
7 400

2 timmar 33 minuter kvar
Avslutas 2018-04-23
18:00   (19:00 )
AKTUELLT BUD EUR:
7 600
75 322 SEK, 9 024 USD
Utropspris EUR:
10 000-15 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund