Alfred Boman Utan titel

533493

ALFRED BOMAN (född 1981): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Alfred Boman 2013, blandteknik med akryl, klisteremulsion, sprayfärg och emaljlack på duk, med bemålad trälist, yttermått 212x162 cm

PROVENIENS: Carl Kostyal, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Alfred Boman Utan titel

Budhistorik (13 bud)
3966859
58 000
3966361
48 000
3965909
46 000
3965516
44 000
3964476
42 000

Slutpris SEK:
58 000
5 841 EUR, 6 635 USD
Utropspris SEK:
80 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.