Birger Kaipiainen

Föregående | Översikt | Nästa

533484

BIRGER KAIPIAINEN, keramikrelief, signerad Kaipiainen, 1950-tal, flerfärgad glasyr och keramiska pärlor, 52x52 cm.

Små reparationer vid två hörn.

Keramik/Porslin, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

533484 - Birger Kaipiainen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Birger Kaipiainen

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
3978563
3970146
1 850
3958367
1 400

4 timmar 13 minuter kvar
Avslutas 2018-04-23
19:22   (20:22 )
AKTUELLT BUD EUR:
19 822 SEK, 2 375 USD
Utropspris EUR:
4 000-5 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund