Ulf Rollof akvarell triptyk

533293

ULF ROLLOF (född 1961): Calendar I (3), triptyk, signerad och daterad Rollof -99, 94a 94 b 94 c, akvarell på papper, vardera ca 41x60 cm

Konst, Teckningar, Nutida, Collection

Ulf Rollof akvarell triptyk

Budhistorik (8 bud)
3965494
5 800
3964640
5 000
3954579
4 600
3951765
3 200
3947225
2 400

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.