Anders Widoff Utan titel

532382

ANDERS WIDOFF (född 1953): "U.t 04.10.97", signerad Widoff 04.10.97, olja på ritfilm, 21x29,7 cm.

UTSTÄLLD:
Galerie Bismarck, Bremen 1998
Degeberga konsthall, 2005

Konst, Modernt måleri, Nutida, Collection

Anders Widoff Utan titel

Budhistorik (9 bud)
3966412
5 800
3966388
5 000
3966198
4 200
3964633
3954574
3 200

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.