Anders Widoff Utan titel

532374

ANDERS WIDOFF (född 1953): "U.t. 27.09.96", signerad och daterad Widoff 27.09.96, olja på melitrace, 2 ark, 29,5x21 cm.

UTSTÄLLD:
Charlotte Lund, Stockholm 1996
Liste, Baselmässan 1997

Konst, Modernt måleri, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Anders Widoff Utan titel

Budhistorik (15 bud)
3967086
6 800
3966221
6 600
3966221
6 400
3967077
6 200
3966221
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.