Anders Widoff Utan titel

532366

ANDERS WIDOFF (född 1953): "U.t. 13.12.95", 1995, signerad Widoff 13.12.95, olja på melitrace och papper, två ark, 29,5x21 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Anders Widoff Utan titel

Budhistorik (16 bud)
3966814
4 600
3966824
4 400
3966814
4 200
3966823
3966814
3 800

Slutpris SEK:
4 600
464 EUR, 551 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.