Anders Widoff blandteknik

532363

ANDERS WIDOFF (född 1953): "Inte alls som jag minns det", diptyk signerad och daterad Anders Widoff -92, fotografi respektive vaxduk på trä 42x52 cm (2)

UTSTÄLLD:
Künstlerhaus Bethanien, Berlin

Konst, Grafik, Nutida, Collection

Anders Widoff blandteknik

Budhistorik (14 bud)
3966844
10 500
3966418
9 800
3966200
9 600
3964637
9 000
3959619
8 200

Slutpris SEK:
10 500
1 026 EUR, 1 200 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.