Olav Christopher Jenssen Discant/Acoustic Painting

532275

OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): "Discant/Acoustic Painting", signerad och daterad Olav Christopher Jenssen Lya/Berlin 1995/2003, akryl och olja på pannå, ca 63x82 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Budhistorik (5 bud)
3965865
5 400
3949172
5 200
3942067
5 000
3941968
4 800
3941621

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.