Ulf Rollof Utan titel

532268

ULF ROLLOF (född 1961), Utan titel, triptyk, signerade och daterade Rollof 99, akvarell, 41x60 cm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri, Collection

Ulf Rollof Utan titel

Budhistorik (8 bud)
3966193
5 800
3964630
5 400
3954571
5 200
3951757
4 200
3949506
3 600

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.