Ulf Rollof Utan titel (3)

532266

ULF ROLLOF (född 1961), Utan titel, triptyk, signerade och daterade Rollof 98, akvarell, 41x60 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Ulf Rollof Utan titel (3)

Budhistorik (11 bud)
3966191
5 800
3965488
5 400
3964629
4 800
3954570
4 600
3951756
3 600

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.