Anders Widoff Roma:1

532265

ANDERS WIDOFF (född 1953): "U.t. (ur Rom-serien)", signerad och daterad på baksidan Anders Widoff 1984, olja och bivax på sandpappersväv, 178x88,5 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Anders Widoff Roma:1

Budhistorik (12 bud)
3966794
40 000
3966184
38 000
3965439
36 000
3959014
35 000
3959012
25 000

Slutpris SEK:
40 000
3 908 EUR, 4 572 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.