Anders Widoff Studie till Opera

532261

ANDERS WIDOFF (född 1953): "u.t 1984", signerad AW 84 och på baksidan Anders Widoff, olja på pannå, 86x31,5cm.

UTSTÄLLD:
Galleri Wallner, Malmö 1984

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Budhistorik (6 bud)
3966422
12 000
3949731
11 500
3946367
10 000
3946366
900
3944187
850

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.