CM Lundberg teckning

532219

CM LUNDBERG (född 1972): "Preparation", signerad och daterad CM Lundberg 05, bläck, tusch och blyerts på papper, 100x69,5 cm.

PROVENIENS: Galerie Bel'Art, Stockholm

UTSTÄLLD: CM Lundberg, Little blood tainted dream, Galerie Bel'Art, Stockholm 2005

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

CM Lundberg teckning

Budhistorik (5 bud)
3967246
4 200
3947863
3943288
2 800
3941976
2 400
3941847

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.