Roger Risberg olja

532216

ROGER RISBERG (1956-2011): "Eld och Flicka", monogramsignerad samt daterad på baksidan 1990, akryl på duk, ca 73x92 cm.

PROVENIENS: Galerie Bel'Art, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Roger Risberg olja

Budhistorik (5 bud)
3965951
16 000
3942314
15 500
3965950
15 500
3942314
15 000
3941977
13 000

Slutpris SEK:
16 000
1 614 EUR, 1 917 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.