Staffan Hallström Gulliver

532199

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Gulliver, signerad och daterad Staffan Hallström 1971-74, blandteknik på etsning, 50x63 cm.

Visas på begäran!

Oramad

Konst, Teckningar, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Staffan Hallström Gulliver

Budhistorik (18 bud)
3967075
23 000
3967066
22 000
3966952
21 000
3967057
21 000
3966952
20 000

Slutpris SEK:
23 000
2 321 EUR, 2 755 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.