Ola Billgren oljemålning

531326

OLA BILLGREN (1940-2001): Kustmotiv, signerad och daterad Ola Billgren -62, olja på duk, ca 42x66 cm

Konst, Modernt måleri, Collection, Nutida

Ola Billgren oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3967175
18 000
3967172
17 500
3967171
17 000
3967171
16 500
3967166
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.