Linn Fernström Kreativitetsexperiment 2

531320

LINN FERNSTRÖM (född 1974): "Kreativitetsexperiment 2", signerad på baksidan Linn Fernström 2002, oljepastell på papper, ca 59x42 cm.

PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
3966806
16 000
3966805
15 000
3948480
13 500
3948420
13 000
3943047
12 500

Slutpris SEK:
16 000
1 614 EUR, 1 917 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.