Linn Fernström Lejonhuvud

531318

LINN FERNSTRÖM (född, 1974): "Trollkarlarna", signerad och daterad på baksidan Fernström 2003, oljepastell på papper, ca 35,5x42 cm.

PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Linn Fernström Lejonhuvud

Budhistorik (8 bud)
3966561
17 000
3943058
16 500
3943058
15 500
3957679
15 000
3943058
14 500

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.