Björn DAWID Dawidsson Comme Des Garçons

531218

BJÖRN DAWID DAWIDSSON (född 1949): "Comme Des Garçons 1996", signerad och daterad på baksidan 1/5, 1996/2017, pigmentprint, 60x75 cm.

Fotografi, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
3965637
30 000
3949694
29 000
3948281
28 000
3949693
27 000
3948281
26 000

Slutpris SEK:
30 000
2 931 EUR, 3 429 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.