Sirous Namazi c-print

531205

SIROUS NAMAZI (född 1970): Untitled, signerad på baksidan Sirous Namazi. C-print, edition 10/10, 70x70 cm.

PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö

Fotografi, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Sirous Namazi c-print

Budhistorik (17 bud)
3966203
7 800
3966178
7 600
3965437
7 400
3964508
7 000
3961011
6 400

Slutpris SEK:
7 800
762 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.