John Divola, Zuma series

531181

JOHN DIVOLA (USA, född 1949): " Untitled, from Zuma Series, 1977" signerade på baksidan, chromogenic print
24.8 x 30.4 cm.

PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö

Fotografi, Collection, Nutida

John Divola, Zuma series

Budhistorik (5 bud)
3950838
4 200
3950837
2 400
3950834
3950833
3949032
500

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.