John Divola, Zuma series

531175

JOHN DIVOLA (USA, född 1949): Untitled, Zuma series, 1977, signerade på baksidan, chromogenic print
24.8 x 30.4 cm.

PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö

Fotografi, Collection, Nutida

John Divola, Zuma series

Budhistorik (3 bud)

3950847
5 000
3950844
4 200
3949033
550

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.