Miró, La Cascade

529642

JOAN MIRÓ (1893-1983) "La Cascade" (1964), signerad och numrerad 67/75, färglitografi, 90x60 cm

LITTERATUR: Mourlot 391

Gulnader

Konst, Grafik, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Miró, La Cascade

Budhistorik (28 bud)
3967436
35 000
3966312
34 000
3967434
34 000
3966312
33 000
3967433
32 000

Slutpris SEK:
35 000
3 420 EUR, 4 001 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.