Michael Schilkin

529201

MIKAEL SCHILKIN, keramikskulptur, Apa, signerad Schilkin, Arabia, 1950-tal, grönbruntonad glasyr, höjd 20 cm.

Keramik/Porslin, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Michael Schilkin

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
3983768
3 200
3981629
3 100
3983767
3 100
3981629
3983766
2 900

Slutpris EUR:
3 200
32 753 SEK, 3 744 USD
Utropspris EUR:
3 000-3 500