Michael Schilkin

Föregående | Översikt | Nästa

529201

MIKAEL SCHILKIN, keramikskulptur, Apa, signerad Schilkin, Arabia, 1950-tal, grönbruntonad glasyr, höjd 20 cm.

Keramik/Porslin, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

529201 - Michael Schilkin
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Michael Schilkin

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
3981629
2 600
3973466
1 950
3970144
1 650
3958358
1 300

1 timme 57 minuter kvar
Avslutas 2018-04-23
17:00   (18:00 )
AKTUELLT BUD EUR:
2 600
25 768 SEK, 3 087 USD
Utropspris EUR:
3 000-3 500

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund