Keith Haring Untitled 1982

529164

KEITH HARING (USA 1958-1990): "Untitled 1982", litografi, daterad, signerad och numrerad med röd penna 39/40 Keith Haring, 3.82, I. 61x91 cm
Edition: 40

Monterad fritt i glasad ram, något gulnad vid kanterna

Konst, Grafik, Nutida, Grafik, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Keith Haring Untitled 1982

Budhistorik (47 bud)
3956252
70 000
3956243
68 000
3956189
66 000
3956153
64 000
3956042
62 000

Slutpris SEK:
70 000
7 063 EUR, 8 386 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.