Maria Friberg, Embedded 3

528939

MARIA FRIBERG (född 1966): "Embedded 3, 2006", signerad och numrerad på baksidan Maria Friberg AP 2/2. C-print, silikon, glas, 98x146cm.
Edition 5 ex+2AP

Fotografi, Nutida, Diverse, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Maria Friberg, Embedded 3

Budhistorik (29 bud)
3967211
21 000
3967210
20 000
3967207
16 500
3967205
16 000
3967203
15 500

Slutpris SEK:
21 000
2 052 EUR, 2 400 USD
Utropspris SEK:
80 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.