Maja Rohwetter olja

528906

MAJA ROHWETTER (Tyskland, född 1970): "Jbunkerblum", signerad och daterad på baksidan Rohwetter 2000, olja på duk, 97x140 cm.

PROVENIENS: Brändström & Stene, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Maja Rohwetter olja

Budhistorik (10 bud)
3965317
3 800
3964627
3 600
3959627
3 400
3959612
3958198
1 900

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.