John-E Franzén Hells Angels of California

528901

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): "Hells Angels of California", färglitografi, 1990, signerad och numrerad JEF 161/360, I. 41x53,5 cm

Konst, Grafik, Nutida, Grafik, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
3967178
3 600
3966746
3 400
3967176
3 400
3966746
3966358
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.