Ola Billgren akvarell

528760

OLA BILLGREN (1940-2001): Porträtt, signerad och daterad Ola Billgren -72, akvarell på papper, 24x33 cm

PROVENIENS: Galleri Ahlner

Konst, Modernt måleri, Collection, Nutida

Nybrogatan 32, Stockholm

Ola Billgren akvarell

Budhistorik (1 bud)

3942925
2018-04-05 17:23:07
5 200

2018-04-16 kl 19:03
Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.