Joe Maloney Hackensack

527998

JOE MALONEY (USA, född 1949): "Hackensack, New Jersey", signerad och daterad Joe Maloney 1978, färgfotografi, ca 32x41 cm

Fotografi, Nutida, Diverse, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Joe Maloney Hackensack

Budhistorik (5 bud)
3947877
3 600
3948932
3 400
3947877
3 200
3941974
3941974

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.