Reino Hietanen

Föregående | Översikt | Nästa

527300

REINO HIETANEN (1932-2014), Komposition med bordduk, signerad och daterad 2013, collage och blandteknik på duk 98x110 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

527300 - Reino Hietanen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Reino Hietanen

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
3974023
2018-04-19 17:21:33
1 250
3963653
2018-04-15 07:50:06

3 timmar 60 minuter kvar
Avslutas 2018-04-23
19:14   (20:14 )
AKTUELLT BUD EUR:
1 250
12 389 SEK, 1 484 USD
Utropspris EUR:
3 000-4 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund