Reino Hietanen

527300

REINO HIETANEN (1932-2014), Komposition med bordduk, signerad och daterad 2013, collage och blandteknik på duk 98x110 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Reino Hietanen

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
3974023
1 250
3963653

Slutpris EUR:
1 250
12 413 SEK, 1 420 USD
Utropspris EUR:
3 000-4 000