Ola Billgren collage och akryl

526855

OLA BILLGREN (1940-2001): Marin, signerad och daterad Ola Billgren -92, collage och akryl, 57x44 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
3966854
15 000
3966852
13 000
3966849
11 500
3966834
11 000
3966832
6 400

Slutpris SEK:
15 000
1 466 EUR, 1 715 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.